فناوری پردازش نوین اطلاعات خوارزمی فپنا
جمعه 31 شهریور 1402 17:29:17

در صورتیکه احساس می کنید که سیستم رایانه شما به بدافزار آلوده شده است و یا به آن حمله شده است، قبل از انجام هر کاری با متخصصین شرکت فپنا تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت به شما کمک کنند. متخصصین شرکت فپنا پس از بررسی رایانه شما می توانند اطلاعات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهند.

با توجه به وجود ابزارهای تخصصی و مهارت های ویژه در تیم تخصصی فپنا این امکام فراهم شده است که هارد دیسک شما مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و اطلاعات و یا فایلهایی که امکان یافتن آنها به صورت معمولی فراهم نمی باشد، شناسایی و استخراج شوند.

در صورتیکه اطلاعات شما در فایلهایی با رمز عبور بوده و رمز عبور آن را فراموش کرده اید، حل این مشکل را به متخصصین فپنا بسپارید. متخصصین فپنا با استفاده از ابزارهای تخصصی و مهارت های ویژه امکان کشف رمز عبور فایلهای محافظت شده را فراهم کرده اند. البته لازم به ذکر است که موفقیت  این کار بستگی به پیچیدگی رمز عبور دارد.

با توجه به اتصال سیستم های رایانه ای به اینترنت و فعالیت های کاربران در فضای مجازی، احتمال آلوده شدن رایانه شما به ویروس زیاد می باشد. پیشنهاد شرکت فپنا در مرحله اول نصب آنتی ویروس مناسب و به روزرسانی مداوم آن می باشد. لیکن در صورتیکه رایانه شما به ویروس آلوده شد، بلافاصله با متخصصین شرکت فپنا تماس حاصل کنید تا در اسرع وقت این مشکل را بررسی کرده و تمهیدات لازم را به انجام رسانند.