درحال بارگذاری...
Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

در صورت فراموشی رمز رایانه شخصی، امکان حذف رمز مورد نظر وجود دارد. فقط کافیست با متخصصین شرکت فپنا تماس حاصل نمایید.

در صورت پاک شدن فایلها و یا فلدرهای موجود در رایانه به شرطی که زمان زیادی از آن نگذشته باشد و پس از این اتفاق عملیات کپی فایل در پارتیشن مورد نظر انجام نشده باشد، امکان بازیابی موارد حذف شده فراهم می باشد. صرفا کافیست با متخصصین شرکت فپنا تماس حاصل نمایید.

در صورت فرمت شدن پارتیشن های هارد دیسک رایانه، سریعا با متخصصین شرکت فپنا تماس حاصل نمایید تا اطلاعات حذف شده بازگردانده شوند. زیرا در صورت پارتیشن بندی مجدد و یا هر گونه عملیات دیگر ممکن است که اطلاعات شما آسیب دیده و قابل بازیابی نباشند.

در صورتیکه ساختار هارد دیسک (MBR) دچار مشکل شود و یا پارتیشن های هارد دیسک آسیب ببینند، امکان دارد که هارد دیسک توسط رایانه شناسایی نشود. در این صورت با تماس با متخصصین شرکت فپنا می توانید اقدام به حل این مشکل کنید.

در صورتیکه هارد دیسک آسیب فیزیکی دیده باشد، با توجه به نوع آسیب دیدگی که ممکن است مربوط به تجهیزات الکترونیکی و یا تجهیزات میکانیکی هارد دیسک باشد، روش تعمیر هارد دیسک متفاوت می باشد. در صورت آسیب دیدن هارد دیسک با متخصصین شرکت فپنا تماس حاصل نمایید که شما را جهت حل مشکل پیش آمده راهنمایی نمایید.

با توجه به اتصال رایانه ها به اینترنت ممکن است که حین انجام فعالیت های اینترنتی، یک باج افزار به سیستم شما منتقل شود. اغلب هنگامی که سیستم رایانه شما به باج افزار آلوده می شود تا زمانی که کل اطلاعات شما رمزنگاری نشود شما متوجه این موضوع نمی شوید. اما در صورتیکه متوجه این موضوع شدید بلادرنگ اقدام به خاموش کردن رایانه کرده و با متخصصین شرکت فپنا تماس حاصل نمایید. البته در صورتیکه کلیه اطلاعات رایانه رمزنگاری شده باشند نیز در بعضی از مواقع امکان بازگرداندن اطلاعات وجود دارد.

بالا