فناوری پردازش نوین اطلاعات خوارزمی فپنا
دوشنبه 8 خرداد 1402 04:28:38

تغییر نسخه جدید ابزار جرم یابی قانونی گوشی های تلفن همراه MSAB XRY

تغییر نسخه جدید ابزار جرم یابی قانونی گوشی های تلفن همراه MSAB XRY

MSAB Announces the First Major Release for 2022: XRY 10.1, XAMN 7.1 and XEC 7.1

MSAB اولین نسخه اصلی را برای سال 2022 اعلام کرد

  • XRY 10.1، XAMN 7.1 و XEC 7.1

پشتیبانی کامل از ویندوز 11 در همه محصولات و پشتیبانی اضافی برای جمع آوری داده برای بیشتر از 41900 دستگاه. نسخه‌های جدید XRY، XAMN و XEC مجموعه‌ای از قابلیت‌های جدید و بهبود یافته را معرفی می‌کنند که برای کمک به شما در تسریع تلاش‌های تحقیقی‌تان طراحی شده‌اند.

نکات برجسته انتشار(Release highlights)

XRY 10.1  قابلیت‌های استخراج و رمزگشایی قابل توجهی را برای دستگاه‌های تلفن همراه بیشتری به ارمغان می‌آورد، با تعداد کل پروفایل‌های دستگاه پشتیبانی ‌شده بیش از 41900 نمایه، با قابلیت تطبیق هش(hash) قدرتمند، می‌توانید اطلاعات مربوط به داده‌های دستگاه را قبل از پایان استخراج به دست آورید. به علاوه، XRY اکنون داده‌های آخرین مکالمه با Siri ، دستیار صوتی اپل را نیز رمزگشایی می‌کند.نسخه جدید با چندین بهبود و پشتیبانی اضافه شده برای  XRY Cloud، از جمله دستورالعمل های بهبود یافته برای Twitter, Google Cloud, LinkedIn and iCloud ارائه می شود.

شواهد دیجیتالی بیشتر از برنامه‌ها

نسخه امروزی XRY 10.1 به شما امکان می‌دهد اطلاعات بیشتری را از برنامه‌های  گوشی هایAndroid و iOS بازیابی کنید، مانند برنامه شبکه‌های اجتماعی MeWe و همچنین برنامه (calculator vault app hidre) Calculator# که می‌توان از آن برای مخفی کردن عکس‌ها و ویدیوها استفاده کرد. همچنین محققان پشتیبانی از جمع‌آوری داده‌ها از برنامه Teams و 20 برنامه شبیه‌سازی جدید تلگرام ،برنامه‌های پیام‌رسانی فوری مشابه تلگرام با رمزگذاری سرتاسر را در دستگاه‌های Android اضافه کرده اند.

XAMN 7.1

XAMN، راه حل تجزیه و تحلیل جرم یابی قانونی دیجیتال ، چندین پیشرفت قابل توجه در تجربه کاربر، همچنین مجموعه ای از پیشرفت های دیگر را آماده کرده است تا به شما کمک کند اطلاعات و شواهد حیاتی را سریعتر و مؤثرتر پیدا کنید. محققان ویژگی های جدیدی از فیلتر”Maps” را معرفی کرده اند، که به شما امکان می دهد مکان های قدیمی را آسان تر و موثرتر تجزیه و تحلیل و پیدا کنید. می‌توانید ویژگیهای فیلتر جدید Maps و جدول زمانی بهبود یافته را با هر ویژگی در XAMN ترکیب کنید و آن را تجزیه و تحلیل نمایید.

import کردن فایل GrayKey در XAMN

 مشتریان دارای مجوز XAMN Spotlight اکنون می‌توانند فایل‌های استخراج GrayKey را import و تجزیه و تحلیل کنند.

برجسته کردن چهره ها از دستگاه های iOS

برای اینکه به شما کمک کند افراد مربوطه را به راحتی شناسایی کنید، می توانید افراد شناسایی شده را با عملکرد جدید با نگه داشتن ماوس روی صورت در تصویر برجسته کنید تا بلافاصله نام اضافه شده یا چهره های شناسایی شده نمایش داده شود. (شناسه های منحصر به فرد).

نسخه جدید XAMN همچنین شامل بهبودهایی در عملکرد “Report Builder” است. از سازنده گزارش XAMN برای افزودن داده ها یا محتوای مرتبط ،مطابق با استانداردهای صنعت و بهترین شیوه های بین المللی و ایجاد گزارش های حرفه ای قابل ارائه به دادگاه، بدون خطا و سفارشی می توانید استفاده کنید.

XEC Director 7.1

نسخه جدید شامل بهبودهایی در ثبت رویداد، ارتقاء و آپلود برای بهبود تجربه کاربر است.