فناوری پردازش نوین اطلاعات خوارزمی فپنا
دوشنبه 8 خرداد 1402 03:48:26

نسخه جدید از MSAB: XRY 9.6 ، XAMN 6.2 و XEC 6.5

نسخه های جدید XRY ، XAMN و XEC نشان دهنده پیشرفت قابل ملاحظه ای در جهت کمک به مشتریان به منظور به دست آوردن سریع داده های تلفن همراه از دستگاه ها ، انجام تجزیه و تحلیل عمیق داده ها و مدیریت تیم ها به صورت متمرکز است. XRY 9.6، دستگاه های موبایل و اپ های بیشتری را تا 35700 دستگاه پشتیبانی می کند.

آپشن های نسخه جدید از MSAB شامل موارد زیر می باشد:  

XRY 9.6

  • استخراج برنامه های مد نظر سازمان ها:

XRY سازمان های اجرای قانون را قادر می سازد که ریسک استخراج داده های شخصی از گوشی مویابل را کاهش دهند. XRY 9.6 به شما امکان می دهد تا استخراج خود را فقط برای بازیابی اطلاعات برنامه های مشخصی، مورد هدف قرار دهید. این امر توسط فیلترهایی که از قبل در آن موجود می باشد، انجام می شود که اپراتورها با محدودیت تحقیقات تلفن، از حریم خصوصی تلفن های قربانی و شاهد اطمینان حاصل می کنند.

  • رمزگشایی تشخیص چهره اپل:

XRY با امتیازات شناسایی تشخیص چهره اپل، چهره ها را در عکس های ios شناسایی و گروه بندی کرده و با همگام سازی داده های استخراج شده، می توانید جستجوی یک چهره مدنظر را در گروهی از تصاویر، با آنالیز داده ها در XAMN  داشته باشید .

  • اسکرین شات از تصاویر Apple ios:

این ویژگی کاربر را قادر می سازد از اطلاعات به خصوصی که روی صفحه دستگاه های ios نمایش می دهد به سرعت عکس گرفته و قابلیت عکس از صفحه نمایش اندروید موجود را تکمیل می کند .

  • استخراج از فضای ابری توسط پایتون :

این نسخه ویژگی های جدیدی ارائه می دهد که شما بتوانید استخراج از فضای ابری XRY توسط اسکریپت پایتون داشته باشید و به راحتی داده های مورد نیاز را بازیابی کنید .

XRY 9.6 همچنین شامل موارد زیر است:

  1. امکان پشتیبانی از استخراج فیزیکی تا 10 دستگاه جدید با چیپ اکسینوس سامسونگ
  2. رمزگشایی برای آخرین IOS15 و اندروید Beta 12
  3. پیشرفت های کلی در XRY PHOTON
  4. پشتیبانی از رمزگشایی و وارد کردن فایل های RAVEN و بعلاوه پشتیبانی کاملی از چندین اپ روی اندروید و IOS

XAMN 6.2

MSAB مفتخر است که همکاری صمیمانه ای با Project VIC  و آژانس های اجرای قانون (LEA) دارد تا مانع از انتشار سواستفاده های جنسی از کودکان شود.اکنون بازرسان دیجیتال توانایی این را دارند که گالری و نمایشگرهای عکس در XAMN را کارآمدتر رتبه بندی کرده که در وقت شما صرفه جویی می شود .با استفاده از XAMN 6.2 ، بازرسان می توانند برای مشاهده تمام تصاویر به صورت اتوماتیک، اسلاید شو را در نمایشگر گالری اجرا کرده و فایل های RAVEN  را در XAMN وارد کنند .

مدیریت XEC 6.5

MSAB به مدیران و سرپرستان دیجیتال فارنزیک کمک می کند تا تیم ها را از یک نقطه کنترلر مرکزی هدایت کنند . نسخه جدید، امکان ویرایش آپشن های پردازش پروفایل استخراج شده و ویرایش  تنظیمات رمزگشایی و استخراج را می دهد و برای چندین کلاینت کیوسک بکار گرفته می شود .

کیوسک MSAB ، تبلت و XRY Express

این نسخه با یک راه حل ساده تری دارای یک آپشن می باشد که عملیات اورژانسی و اضطراری در زمان کم را فراهم می کند .