فناوری پردازش نوین اطلاعات خوارزمی فپنا
جمعه 31 شهریور 1402 19:20:03

ویژگی های نسخه جدید ابزار Passware Kit Mobile

ویژگی های نسخه جدید ابزار Passware Kit Mobile   

Passware Kit Mobile Now Supports iOS 15.3 and Exports Data as DAR Archives

 Passware Kit Mobile اکنون از ois 15.3 پشتیبانی می کند و داده ها را به عنوان یک فایل فشرده با فرمت   DAR   (DISK ARCHIVE) که همان نسخه کامل شده  TAR است ذخیره می کند.

Passware Kit Mobile 2022.2.1 با پشتیبانی از iOS 15.3 و گزینه ای برای ذخیره فایل سیستم به عنوان بایگانی DAR (DISK ARCHIVE)منتشر کرده است. این موضوع به فرایند جرم یابی قانونی رایانه اجازه می دهد تا به طور یکپارچه داده های تلفن همراه رمزگشایی و استخراج شده توسط Passware Kit Mobile را با استفاده از ابزارهای پیشرو جرم یابی قانونی مانند Magnet Axiom، Cellebrite UFED، و Oxygen Forensic Detective تجزیه و تحلیل کنند.

ویژگی های جدید نسخه Passware Kit Mobile 2022.2.1

  • گزینه ای برای ذخیره فایل سیستم های به دست آمده به عنوان بایگانی DAR یا فایل های متن ساده
  • پشتیبانی از iOS 15.3
  • پشتیبانی از iOS 10.3 – 12.x برای دستگاه های اپل با A10/A10X
  • رمزگشایی زنجیره کلید بهبود یافته برای دستگاه های اپل

ابزار جرم یابی قانونی سیار پیشرفته

محصولات Passware Forensic توسط سازمان‌های مجری قانون برتر جهان برای شکستن مواردی که نیاز به رمزگشایی با نرخ موفقیت 70 درصد است استفاده می‌کنند. محققان سخت کار کرده اند تا Passware Kit Mobile نسل بعدی راه حل های رمزگشایی را برای دستگاه های تلفن همراه بسازد.

چرا اجازه دهید یک تلفن قفل شده شما را از حل یک پرونده باز دارد؟

Passware Kit Mobile یک ابزار جرم یابی قانونی اندروید و آیفون با استفاده آسان است که داده ها را استخراج و رمزگشایی می کند و از بازیابی اطلاعات آیفون از دستگاه های غیرفعال پشتیبانی می کند.