فناوری پردازش نوین اطلاعات خوارزمی فپنا
چهارشنبه 9 فروردین 1402 05:30:26

ویژگی های نسخه جدید Oxygen Forensics نسخه 14.5

 

Oxygen Forensics Leads the Industry With Innovative Features in New Release

 Oxygen Forensics  صنعت را با ویژگی های نوآورانه در نسخه جدید رهبری می کند.

 Oxygen Forensics، امروز June 2, 2022  از انتشار آخرین نسخه راه‌حل همه‌جانبه دیجیتال جرم یابی قانونی، Oxygen Forensic Detective v.14.5  خبر داد. این نسخه به طور چشمگیری استخراج داده های تلفن همراه را با چندین ویژگی جدید افزایش می دهد، از مصنوعات رایانه ای پشتیبانی می کند، و راهی برای به دست آوردن آدرس از مختصات جغرافیایی معرفی می کند.

  Oxygen Forensic Detective v.14.5 روش استخراج جدیدی را به ابزار جرم یابی قانونی خود اضافه می کند. با ابزار جدیدiOS Agent ، محققان می‌توانند شواهد بیشتری نسبت به روش‌های استخراج دیگر iOS که قبلاً در دسترس بود، استخراج کنند، و به آنها اجازه می‌دهد یک مورد قوی‌تر بسازند. علاوه بر این، این روش جدید ظرفیت پشتیبانی از مدل‌ دستگاه های بیشتری را نسبت به سایر روش‌های استخراج دارد.

 Oxygen Forensics به نوآوری خود ادامه می دهد و ویژگی جدیدی را برای دستگاه های اندرویدی به نامSelective Chat Extraction  معرفی می کند. در صورت استفاده از وایبر و تلگرام، به بازرسان این امکان داده می‌شود که چت‌های خصوصی یا گروهی خاصی را استخراج کنند، در شرایطی که استخراج کامل برنامه‌ها ضروری نباشد، به طور قابل توجهی زمان استخراج را کاهش می‌دهد و بهره‌وری را در فرآیند تحقیق به حداکثر می‌رساند.

 Oxygen Forensics  با چندین برنامه موبایلی که به تازگی پشتیبانی شده اند، با تعداد نسخه های برنامه پشتیبانی شده که اکنون بیش از 30800 نسخه است، پیشتاز صنعت است.

در جرم یابی قانونی کامپیوتر،  Oxygen Forensics پشتیبانی از مصنوعات را در ابزار محبوب KeyScout خود گسترش می دهد. محققان اکنون این توانایی را خواهند داشت که چندین نوع جدید از تصاویر کامپیوتری را وارد و تجزیه کنند و به آنها امکان می دهد شواهد دیجیتالی بیشتری را سریعتر و کارآمدتر جمع آوری کنند. همچنین اکنون استخراج داده‌های One Drive در ویندوز و macOS امکان‌پذیر است و به محققان امکان دسترسی به داده‌های خصوصی و حذف شده را می‌دهد، بنابراین به مشاهده بیشتر شواهد دیجیتال کمک می‌کند.

 Oxygen Forensic Detective v.14.5 با بهره‌گیری از فناوری هوش مصنوعی داخلی (AI) ، یک ویژگی‌ را معرفی می‌کند که به راحتی به محققان اجازه می‌دهد آدرس‌های نقطه فیزیکی را از مختصات جغرافیایی به دست آورند.

دسته بندی ها