فناوری پردازش نوین اطلاعات خوارزمی فپنا
دوشنبه 8 خرداد 1402 03:33:56

نسخه جدید از MSAB: XRY 9.6، XAMN 6.2 و XEC 6.5

نسخه جدید از MSAB: XRY 9.6، XAMN 6.2 و XEC 6.5

اضافه شدن پشتیبانی از دستگاه‌های بیشتر، استخراج انتخابی برنامه، رمزگشایی تشخیص چهره اپل، پشتیبانی از iOS 15 و اندروید 12 بتا به‌علاوه بسیاری از پیشرفت‌ها.

در مأموریت مداوم خود برای بهبود راه حل های جرم یابی قانونی دیجیتال، دائماً برای بهبود مستمر تلاش می کنند تا به بالاترین سطح رضایت مشتری دست یابند.

نسخه‌های جدید XRY، XAMN و XEC نشان‌دهنده پیشرفت قابل‌توجهی در تلاش‌هایشان برای کمک به مشتریانشان برای دریافت سریع داده‌های تلفن همراه از دستگاه‌ها، انجام تجزیه و تحلیل عمیق داده‌ها و مدیریت تیم‌ها به صورت متمرکز است.

XRY 9.6 از بسیاری از دستگاه‌ها و برنامه‌های تلفن همراه پشتیبانی می‌کند و تعداد کل دستگاه‌ها و نمایه‌های برنامه پشتیبانی‌شده را به بیش از 35700 دستگاه می‌رساند.

موارد زیر نکات برجسته اضافی برای هر محصول را خلاصه می کند.

نکات برجسته انتشار:

استخراج انتخابی برنامه: XRY سازمان‌های مجری قانون را قادر می‌سازد تا نشان دهند که تمام اقدامات فنی معقول را برای کاهش خطرات مرتبط با داده‌های شخصی به دست آمده از طریق استخراج تلفن همراه انجام می‌دهند. XRY 9.6 به شما امکان می دهد تا استخراج خود را فقط برای بازیابی اطلاعات از برنامه های انتخاب شده مشخص شده هدف قرار دهید.این می تواند همراه با فیلترهای استخراج از قبل موجود در XRY مورد استفاده قرار گیرد و اپراتورها را قادر می سازد تا تحقیقات تلفن همراه را محدود کنند، با الزامات حریم خصوصی داده ها مطابقت داشته باشند و از حقوق حریم خصوصی برای تلفن های قربانی و شاهد اطمینان حاصل کنند.

رمزگشایی تشخیص چهره اپل: XRY

 اکنون می‌تواند از قابلیت تشخیص چهره اپل برای شناسایی چهره‌ها در تصاویر iOS استفاده کند، دسته‌بندی و تطبیق داده‌های استخراج‌شده را ارائه می‌کند، و به شما امکان می‌دهد هنگام تجزیه و تحلیل داده‌ها در XAMN، یک چهره خاص را در مجموعه‌ای از تصاویر جستجو کنید.

عکس گرفتن از صفحه نمایش اپل iOS:

این ویژگی به کاربران امکان می دهد تا به سرعت اطلاعات خاصی را همانطور که روی صفحه نمایش داده می شوند از دستگاه های iOS ضبط کنند، که تکمیل کننده قابلیت ضبط صفحه نمایش اندروید موجود ما است.

استخراج ابری پایتون:

به لطف کار سخت و تحقیقات FORMOBILE، نسخه با این ویژگی کاملاً جدید ارائه می شود که به شما امکان می دهد استخراج مبتنی بر ابر را در XRY با استفاده از یک اسکریپت پایتون وارد شده به منظور بازیابی مصنوعات اضافی انجام دهید.

XRY 9.6 همچنین شامل:

اضافه شدن پشتیبانی برای استخراج فیزیکی از ده دستگاه جدید سامسونگ Exynos.

پشتیبانی از رمزگشایی آخرین iOS 15 و اندروید 12 بتا

بهبودهای جامع در فوتون XRY

پشتیبانی پیشرفته برای وارد کردن و رمزگشایی فایل های Raven

به علاوه، پشتیبانی کلی از چندین برنامه در اندروید و iOS بهبود یافته است.

XAMN 6.2

MSAB مفتخر است که به همکاری نزدیک با Project VIC و جامعه گسترده‌تر سازمان‌های مجری قانون (LEA) برای کمک به شناسایی و جلوگیری از گسترش مطالب سوء استفاده جنسی از کودکان ادامه می‌دهد. ممتحنین دیجیتال اکنون این قابلیت را دارند که رسانه ها را از نمای گالری و نمایشگر تصویر در XAMN به طور موثر درجه بندی کنند.

XAMN چندین پیشرفت قابل توجه در تجربه کاربری به همراه مجموعه ای از پیشرفت های دیگر را انجام داده است تا در وقت و تلاش شما صرفه جویی کند.

با استفاده از XAMN 6.2، ممتحنان اکنون می توانند یک نمایش اسلاید برای مشاهده خودکار تمام تصاویر در نمای گالری اجرا کنند و اکنون می توانند فایل های Raven را به XAMN Viewer وارد کنند.

XEC Director 6.5

MSAB به مدیران و ناظران جرم یابی قانونی دیجیتال کمک می کند تا تیم های خود را از یک نقطه کنترل مرکزی هدایت کنند. نسخه جدید XEC Director به شما امکان می‌دهد گزینه‌های فرآیند پروفایل استخراج، تنظیمات استخراج و رمزگشایی را ویرایش کنید و آن را برای چندین مشتری Kiosk اعمال کنید.

کیوسک MSAB، تبلت و XRY Express

این نسخه با روشی جدید و آسان‌تر برای پیکربندی گزینه‌های فرآیند و تنظیم گزینه‌های تریاژ پویا برای کیوسک MSAB، تبلت و XRY Express ارائه می‌شود.