فناوری پردازش نوین اطلاعات خوارزمی فپنا
دوشنبه 8 خرداد 1402 03:30:08

ویژگی های جدید و تغییرات Magnet REVIEW نسخه 4

Magnet Forensics  بسیار هیجان ‌زده است که برخی از ویژگی ‌های جدید فوق‌ العاده Magnet REVIEW 4.0 را به اشتراک بگذارد ، به بازرسان جرم یابی قانونی دیجیتال کمک می‌کند تا شواهد مورد نیازشان را با ایجاد همکاری امن در سراسر آژانس در هر زمان و از هر مکان جمع کنند .        

امروزه با افزایش روزافزون حجم و پیچیدگی داده ‌های موجود در تحقیقات دیجیتالی ، یک ارائه  بازبینی مدارک دیجیتالی ، هم برای بازرسان در آزمایشگاه و هم برای ذینفعان این شواهد برای کمک به پرونده آنها در دادگاه بسیار مهم است.

ممتحنین اغلب برای پردازش و تجزیه و تحلیل شواهد دیجیتال تلاش می کنند بلکه آنها را به طور ایمن و مؤثر به اشتراک می گذارند . در همین حال ، محققان ممکن است ناامید شوند زیرا منتظر رسیدن شواهد هستند و زمان زیادی را صرف پیدا کردن شواهدی می کنند که پس از رسیدن به آن مهم هستند.

به عنوان بخشی از مجموعه تحقیقات دیجیتال مغناطیسی ، REVIEW به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای ممتحنین در آزمایشگاه و بازبینان غیر فنی طراحی شده است و به آنها کمک می کند تا با همکاری یکدیگر به سرعت و به راحتی شواهد مورد نیاز خود را در تحقیقات دیجیتال خود بیابند.

با REVIEW 4.0 ، ابداعات بسیار خوبی را برای کمک به ارتقای تجربه کاربر برای ممتحنین در آزمایشگاه و محققین و سایر ذینفعان در حال بررسی شواهد ارائه کرده‌ اند . این ابداعات شامل راه ‌های جدیدی برای فیلتر کردن ، مرتب‌ سازی و ارائه مصنوعات است تا محققان بتوانند سریع‌ تر و آسان ‌تر و خلاصه ‌ای راحت از اطلاعات ارزشمند دستگاه در یک نگاه و ویژگی‌ های گزارش‌ دهی جدید برای کمک به محققین برای بیان بهتر داستان کامل شواهد آنها به شواهد مورد نیاز خود دست یابند .

هنگام ارائه شواهد دیجیتال به بازبینان، برخی از موارد شواهد نسبت به موارد دیگر مربوط به پرونده آنها خواهد بود . علاوه بر این ، برخی موارد مانند پیام‌ های چت در چندین دستگاه و برنامه می‌توانند ترکیب شوند تا کل جریان مکالمه را راحت‌ تر دنبال کنند.

با REVIEW 4.0 ، روش‌های جدید قدرتمندی را برای بررسی‌ کنندگان ارائه شده است که نحوه ارائه مصنوعات کلیدی را سفارشی کنند تا بتوانند به آن ‌ها کمک کنند بلکه به موارد شواهدی که مهم هستند دسترسی پیدا کنند.

طبقه بندی مصنوعات اولیه و ثانویه

طبقه‌ بندی مصنوعات اولیه و ثانویه جدید در REVIEW 4.0 ابزار بسیار مفیدی است که به شما کمک می‌کند تا محققان را به شواهدی که برای پرونده ‌شان حیاتی است راهنمایی کنید و به شما امکان می‌دهد موارد کمتر مرتبط را از نمای اولیه‌ شان فیلتر کنید و همچنین به آنها کمک می‌کند زمان خود را در جایی که اهمیت بیشتری دارد متمرکز کنند.

با طبقه ‌بندی مصنوعات اولیه و ثانویه ، آزمایش ‌کنندگان می‌توانند پیکربندی کنند که کدام مصنوعات ابتدا در داشبورد شواهد ارائه می‌شوند و میزان داده‌ هایی را که در ابتدا برای بینندگان فنی کمتر ارائه می‌شوند تا حد زیادی کاهش می‌دهند . مدیران می‌توانند ترتیبی را که این مصنوعات اولیه ارائه می‌دهند ، با مهم‌ ترین ستون ‌ها که درست در جلو ظاهر می‌شوند، تعیین کنند و روشی را که کاربران می‌توانند جزئیات کلیدی را ببینند ، ساده‌ تر می‌کنند.

مصنوعاتی که به ‌عنوان ثانویه مشخص می‌شوند در ابتدا از دید پنهان می‌شوند ، اما در صورت تمایل کاربر می‌توانند به راحتی آن‌ ها را گسترش داده و مشاهده کنند . آنها از طریق جستجو یا فیلتر قابل کشف هستند.

این تجربه نیز به نمای جزئیات مصنوع منتقل می‌شود ، جایی که کاربران ابتدا جزئیات اصلی را مشاهده می‌کنند و به همان ترتیبی که در جدول داشبورد شواهد ارائه می‌شود تا تجربه‌ای ثابت در این نماها داشته باشند.

نمای چند مصنوع

یک ویژگی مکمل عالی برای طبقه‌ بندی مصنوعات اولیه و ثانویه ، نمای جدید چند مصنوع REVIEW 4.0 (MAV) است . اکنون می‌توانید تمام مصنوعات را در یک دسته در یک نمای واحد مشاهده کنید و در زمان با ارزش کاربران هنگام بررسی مصنوعات در چندین دستگاه و برنامه صرفه ‌جویی کنید    .

به عنوان مثال ، ممکن است یک مظنون با چند برنامه ارتباطی مکالمه داشته باشد. با  MAV، پیام‌های چت متعدد از برنامه‌های چت مختلف را می‌توان با هم جمع کرد و به محققان کمک می‌کند تا مکالمه کامل را به روشی ساده‌ تر دنبال کنند.

 MAV همچنین به شما کمک می کند تا تمرکز بیشتری بر روی اطلاعات مهم داشته باشید . هنگامی که چندین مصنوع در نمای دسته نمایش داده می‌شوند ، کاربران اکنون می‌توانند خلاصه‌ای سریع از جزئیات مصنوع با بالاترین اولویت را ببینند ، که می‌تواند بر اساس ترجیح کاربران شما سفارشی شود.

علاوه بر ساده‌ سازی شواهد ارائه ‌شده به بازبین ‌ها، آخرین نسخه REVIEW یک ویژگی جدید ارزشمند را ارائه می دهد که به بازبینان کمک می‌کند تا به سرعت اطلاعات مهم را از دستگاه ‌های منبع موجود در تحقیقات خود ببینند.

با داشبورد دستگاه جدید REVIEW ، محققان و سایر بازبینان می‌توانند به سرعت جزئیات دستگاه‌هایی مانند تلفن‌های هوشمند و رایانه ها را به صورت خلاصه و مفید در یک نگاه مشاهده کنند . هنگامی که کاربران روی هر یک از دستگاه ‌های منبع فهرست شده در کیس خود کلیک می‌کنند ، داشبورد دستگاه با کارت‌های دسته‌ بندی زیر  ظاهر می شوند از جمله   :   

  • شناسه های برتر :

این کارت شامل شناسه های برتری است که از دستگاه ظاهر می شود ، مانند نام ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل ، همراه با تعدادی موارد.  

  • جدیدترین ارتباطات :

این کارت خلاصه ای قدرتمند از چت ها ، تماس ها  و ایمیل ها  از دستگاه ، شامل ورودی و خروجی را ارائه می دهد.

  • اطلاعات دستگاه :

 این شامل جزئیات دستگاه مانند ساخت و مدل ، IMEI ، شماره تلفن و غیره است.

محققان همچنین می‌توانند اطلاعات مفیدی در مورد استخراج خود دستگاه، از جمله تاریخ ایجاد ، ابزار منبع استفاده شده و نسخه SW ، در زیر گزینه مدیریت منبع شواهد موجود در داشبورد مشاهده کنند.

هنگامی که زمان آن فرا می رسد که بازرسان و سهامداران عدالت پرونده خود را در دادگاه مطرح کنند، گزارش های شما باید شواهد شما را تا حد امکان واضح و تاثیر گذار ارائه کنند.

 REVIEW 4.0 شامل پیشرفت ‌های گزارش‌گیری هیجان ‌انگیزی است که به بازرسان شما کمک می‌کند تا داستان پرونده خود را به روش‌ های قانع ‌کننده‌ تری بیان کنند.

با پیش ‌نمایش‌ های موضوع چت جدید ما ، نویسندگان گزارش اکنون می‌توانند شواهد چت را از منابعی مانند   WhatsApp با تجربه تماشای بومی ، از جمله هر رسانه جاسازی ‌شده در پیام ‌های چت مانند عکس ‌ها و ویدیوها اضافه کنند . این پیش‌ نمایش ‌ها در گزارش‌ های شما به‌عنوان پیوندی گنجانده شده ‌اند که محققان می‌توانند روی آن کلیک کنند تا مکالمه را در هر مرورگر وب مشاهده کنند .

با استفاده از MAV و مرتب‌ سازی تاریخ و زمان ، این امکان را اضافه کرده‌ اند که مصنوعاتی مانند مکالمات چت را ، حتی آن ‌هایی که در چندین دستگاه و برنامه اتفاق می ‌افتند به ترتیب زمانی در گزارش‌ های شما ارائه نمایند ، به طوری که خوانندگان گزارش می‌توانند راحت ‌تر داستان شواهد و مدارک را دنبال کنند .    

همچنین برای سازندگان گزارش این امکان را فراهم کرده ‌اند که در صورت تمایل ، مصنوعاتی را که به ‌عنوان ثانویه نشان داده شده ‌اند از گزارش ‌های خود حذف کنند ، که می‌تواند کمک زیادی به تمرکز زمان خواننده بر روی مهم‌ ترین موارد شواهد نماید.

وبینار در 29 ژوئن : گردآوری محققین و شواهد آنها با مرور مگنت

با  Magnet REVIE، به شما کمک خواهد شد تا فرآیند بررسی شواهد دیجیتال را ساده کنید تا محققان و سایر سهامداران بتوانند به سرعت به شواهد مهم دست یابند . به نیکول دیویس ، مدیر ارشد محصول ، و جاناتان ایوانز ، مدیر ارشد بازاریابی محصول بپیوندید ، زیرا آنها برخی از هیجان انگیز ترین ویژگی های جدید را در آخرین نسخهMagnet REVIEW  که شامل روش ‌های جدیدی برای مرتب ‌سازی ، ارائه و گزارش شواهد برای کمک به بازرسان شما برای دیدن داستان کامل پرونده ‌شان است را به شما نشان می دهند .