فناوری پردازش نوین اطلاعات خوارزمی فپنا
چهارشنبه 9 فروردین 1402 05:09:59

ویژگی های جدید نرم افزار MSAB XRY نسخه 10.2 و نرم افزارهای XRY 10.2، XAMN 7.2 و XEC 7.2

نسخه‌های جدید XRY، XAMN و XEC مجموعه‌ای از قابلیت ‌های مهم و بهبود یافته را با پشتیبانی کامل از دستگاه‌ها  و برنامه‌های بیشتر، بازگشت ضمانت     Coinbase، به‌ علاوه دسترسی اولیه به ویژگی‌های جدید معرفی می‌کنند تا به بازرسان دیجیتال ، متخصصان جرم یابی قانونی و سایر کاربران کمک کنند که سریع ‌تر، هوشمندانه ‌تر و کارآمد تر کار کنند.

XRY 10.2 قابلیت‌های استخراج و رمزگشایی قابل توجهی را برای دستگاه‌ تلفن همراه بیشتری ، با تعداد بیش از 42200  دستگاه‌ پشتیبانی‌ شده و بیش از 4100 نسخه برنامه به ارمغان می‌آورد.

 App downgrade:  

این نسخه روش جدیدی را برای انجام App downgrade در دستگاه‌های سامسونگ با اندروید 12 ارائه می‌کند. این روش دسترسی به داده‌هایی که از طریق استخراج استاندارد برنامه‌ها غیرقابل دسترس بوده است را دوباره فعال می‌کند.

واردات پشتیبان  Xiaomi:

Warrant Return   از Coinbase و Google Voice پشتیبانی می‌کند. با این نسخه،فایل‌های پشتیبان Xiaomi را با استفاده ازنمایه دستگاه جدید Xiaomi Mi Backup Import به XRY وارد می کند.

XRY 10.2 همچنین با پشتیبانی اضافه ‌شده برای   iOS 16 Beta1، پشتیبانی رمزگشایی ازداده‌های Apple iOS Air Tag ، پشتیبانی افزوده شده و بهبود یافته برای چندین برنامه  iOS، به ‌علاوه قطع زودهنگام iOS در طول فرآیند استخراج برای کاهش زمان اتصال دستگاه ارائه می‌شود که برای کمک به بازرسان جرم یابی قانونی دیجیتال ،سرعت تحقیقات اکنون هنگام اتصال دستگاه پشتیبانی شده از خدمات دسترسی به XRY در حین استخراج تلفن های چالش برانگیز اطلاع داده می شود.

Report Builder – new Document  block  :

 XAMN 7.2 همچنین شامل بهبودهایی درعملکرد Report Builder است که به شما امکان می دهد فایل های PDF را با گذاشتن یک Document block جدید به گزارش خود اضافه کنید. با عملکرد  Report Builder، فرآیند گزارش ‌دهی را ساده ‌ترنموده ‌اند تا آن را دقیق‌ ترمرتبط‌  نمایند و کارایی کلی را بهبود ببخشند .

XAMN همچنین چندین پیشرفت قابل توجه در تجربه کاربر را انجام داده است تا به محققان دیجیتالی انعطاف ‌پذیری بیشتری در حین تحقیق در مورد داده‌های جمع‌ آوری‌ شده بدهد. نسخه جدید شامل بهبودهایی در ثبت رویداد، ارتقاء و آپلود برای بهبود تجربه کاربر است.

دسته بندی ها