فناوری پردازش نوین اطلاعات خوارزمی فپنا
دوشنبه 8 خرداد 1402 03:18:48

MSAB XRY 9.4.3 با پشتیبانی از دور زدن امنیتی برای سامسونگ منتشر کرد

باعث افتخار است که XRY 9.4.3 با پیشرفت های جدیدی ارائه می شود که توانایی شما را برای دسترسی به حجم بیشتری از داده ها تضمین می کند. این نسخه، از دستگاه ها و برنامه های تلفن همراه بیشتری نسبت به نسخه قبلی با پشتیبانی اضافی برای استخراج فیزیکی از دستگاه‌های Exynos سامسونگ مدل های  A10e، A20، A50 و M30s با قدرت بیشتر رمز عبور ارائه می‌شود.

همچنین برای حمایت از محققان در غلبه بر مکانیسم‌های امنیتی مختلف، XRY 9.4.3  با پیشرفت‌هایی برای حالت دانلود اضطراری (EDL) برای دستگاه‌های جدید ارائه می‌شود.

نسخه جدید همچنین با بهبودهایی در XRY Photon برای WhatsApp و WhatsApp Business، رمزگشایی پیشرفته ایمیل، مدیریت دقیق پیام در اندروید 11، به‌علاوه پیشرفت‌های جامع در رمزگشایی از دستگاه‌های iOS ارائه می‌شود.

بررسی های جرم یابی قانونی موبایل خود را با MSAB میتوائید مهار کنید.

MSAB  یک رهبر جهانی در فناوری جرم یابی قانونی برای بررسی و تجزیه و تحلیل دستگاه های تلفن همراه برای محافظت از زندگی با راه حل های نرم افزاری است. ماموریت یافتن حقیقت و محافظت از افراد بی گناه با استفاده از محصولات توسعه یافته در ارتباط با پروژه استاندارد اتحادیه اروپا  Mobile For MSAB  است. از سال 1984 درگیر ارتباطات سیار بوده است و از سال 2003 تمرکز منحصر به فردی بر روی جرم یابی قانونی موبایل داشته است.

MSAB نرم افزار جرم یابی قانونی تلفن همراه با کیفیت بالا و با استفاده آسان را توسعه داده به شکلی که مشتریان را قادر می سازد و به آنها قدرت می دهد تا ماموریت های خود را برای تبدیل جهان به مکانی امن تر انجام دهد.

MSAB امروزه توانسته است با افزایش کارایی، حذف تأخیرها و عقب ماندگی‌های پردازش دستگاه مؤثر راه‌حل‌های جرم یابی قانونی تلفن همراه در توانمندسازی بسیاری از سازمان‌ها در سرتاسر جهان برای افزایش قابلیت‌های خود و غیرمتمرکز کردن عملیات‌های جرم یابی قانونی تلفن همراه را ارایه دهد.

خبر فوری!

  • 20 دسامبر 2021، قفل جدیدترین دستگاه های S20 Qualcomm و S21 Exynos Samsung را باز کنید.
  • قفل برخی از جدیدترین دستگاه های سامسونگ را با استفاده از MSAB Advanced Acquisition باز کنید.
  • 13 دسامبر 2021 نسخه جدید: XRY 10.0، XAMN 7.0 و XEC 7.0منتشر شد.
  • قفل دستگاه‌های Qualcomm سامسونگ قفل شده را باز کنید.
  • 6 دسامبر از جرم تا اتاق دادگاه: گزارش را با XAMN Report Builder ساده کنید. گزارش های تحقیقاتی برای موفقیت حیاتی هستند. مدارک غیرمستند ممکن است از دست برود.
  • 29 نوامبر 2021 ،تنها راه حل برای انتخاب شواهد دیجیتالی مورد نیاز:

توسعه دهندگان در MSAB مشتاق کمک به مشتریان خود هستند تا داده های تلفن همراه را بدست آورند.

  • 23 نوامبر 2021 ،چالش برانگیزترین چیپست های Qualcomm را با MSAB باز کنید.
  • 9 نوامبر 2021 پشتیبانی پیشرفته از Samsung Galaxy و iOS با XRY 9.6.1 منتشر شد.
  • 5 اکتبر 2021 نسخه جدید: XRY 9.6، XAMN 6.2 و XEC 6.5  برای پشتیبانی اضافه شده است.
  •  25 آگوست 2021، XRY 9.5.1 با پشتیبانی Huawei Kirin و iOS 15 Beta منتشر شد.