فناوری پردازش نوین اطلاعات خوارزمی فپنا
جمعه 31 شهریور 1402 18:17:10

Oxygen Forensic® Detective v.15.3 از دستگاه های سامسونگ، هواوی و موتورولا مبتنی بر MTK پشتیبانی می کند

Bruteforce برای دستگاه های Samsung MTK

اکنون کاربران می توانند با استفاده از استخراج کلید های سخت افزاری دستگاه های سامسونگ با تراشه  Mediatek Helio G80 و TEE TEEGRIS را رمزگشایی کنند. دستگاه های در حال اجرا با اندروید 10 و بالاتر پشتیبانی و پوشش داده میشود. مدل های پشتیبانی شده شامل: Samsung Galaxy A22 4G، Samsung Galaxy A32 4G، Samsung Galaxy F22، Samsung Galaxy M22، Samsung Galaxy M32 و دیگر مدل ها هستند.

Bruteforce برای دستگاه های Huawei MTK

همچنین پشتیبانی از دستگاه های Huawei بر پایه تراشه MT6765، و سیستم عامل اندروید 10 و رمز گذاری مبتنی بر فایل اضافه شده است. از Honor 9A، Honor 9S، Huawei Y5p و Huawei Y6p را پشتیبانی می شود.

Bruteforce برای دستگاه های Motorola MTK

اکنون شما می توانید با استفاده از کلید های سخت افزاری  رونوشت فیزیکی از  دستگاه Motorola بر پایه تراشه MT6765، و سیستم عامل اندروید 10-12 را رمزگشایی کنید. Motorola Moto E7, Motorola Moto E7 Power, Motorola Moto G Pure, Motorola Moto E6s and Motorola Moto E6 Plus پشتیبانی می شود.

پشتیبانی پیشرفته از دستگاه های Huawei Qualcomm

استخراج و رمزگشایی دستگاه های هواوی بر پایه چیپست Qualcomm SDM450 اضافه شده است. از دستگاه های Huawei دارای سیستم عامل 10 یا بالاتر پشتیبانی می شود. مدل های پشتیبانی شده شامل Huawei Enjoy 9, Huawei Y7 2019, Huawei Y7 Pro 2019, and Huawei Y7 Prime 2019 هستند.

استخراج از محصولات مصنوعی فایرفاکس از طریق برنامه اندروید

اکنون کاربران می توانند حتی بیشتر مصنوعات فایرفاکس را از طریق Android Agent استخراج کنند: مجموعه ها، لاگین ها و رمزهای عبور، کارت های ذخیره شده و آدرس ها. هنگام جمع‌آوری اعتبارنامه‌ها و کارت‌های ذخیره‌شده، Android Agent باید رمز عبور کاربر را به صورت دستی وارد کند و اجازه دهد تا فرآیند شروع شود.

استخراج از گروه های تلگرام از طریق Agent Android

به تازگی تلگرام قابلیت ایجاد چت گروهی با موضوعات فعال را معرفی کرده است. با این نسخه می توان این نوع چت ها را از طریق Android Agent از هر دستگاه اندرویدی پشتیبانی شده جمع آوری کرد و استخراج موضوع انتخابی در دسترس است.

به روز رسانی iOS

در Oxygen Forensic® Detective نسخه 15.3 دو افزایش برای پشتیبانی از دستگاه iOS اضافه کرده ایم:

  • توانایی استخراج Full File System و زنجیره کلید را از طریق agent ios از دستگاه‌های iOS دارای نسخه‌های iOS 15.0 تا 15.4.1 اضافه شده است. برای این نسخه‌های iOS پشتیبانی‌شده، نیازی به احراز هویت حساب Apple ID و دریافت گواهی امضای iOS Agent نیست.
  • کاربران اکنون می توانند full file system و زنجیره کلید از طریق checkm8 از روی دستگاه های apple بر پایه تراشه A10 و سیستم عامل 14 و 15 بدون غیرفعال کردن قفل صفحه نمایش استخراج کنند.

پشتیبانی از برنامه

در Oxygen Forensic® Detective نسخه 15.3 ما پشتیبانی از برنامه های جدید زیر را اضافه کرده ایم:

  • BOTIM (Apple, Android)
  • GB WhatsApp (Android)
  • OB WhatsApp (Android)
  • FM WhatsApp (Android)
  • Microsoft Bing (Android)
  • BeReal (Apple)
  • Moj (Apple)
  • Tiki (Apple).