فناوری پردازش نوین اطلاعات خوارزمی فپنا
دوشنبه 8 خرداد 1402 03:15:54

ویژگی های جدید نرم افزار Passware Kit 2022 v3

 

موارد جدید در  Passware Kit 2022 v3:

  • بازیابی داده های حذف شده برای تصاویر APFS
  • رمزگشایی از پایگاه داده های QuickBooks برای Mac 2022
  • افزایش سرعت GPU برای بازیابی رمزعبور bcrypt
  • به روز رسانی بازیابی رمزعبور برای فایل های پشتیبان Acronis
  • بازیابی رمزعبور Dashlane برای مک 
  • بهبود رابط کاربری
  • راه اندازی سریعتر

 

داده های حذف شده یک دیسک رمزگذاری شده می تواند برای کشف شواهد الکترونیکی از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد. Passware یک گزینه جدید به ویژگی رمزگشایی FileVault / APFS خود اضافه می کند . اطلاعات حذف شده بازیابی شده را رمزگشایی می کند و تصویری از داده های حجم تخصیص نیافته حاوی داده های حذف شده ایجاد می کند.

علاوه بر این ، Passware Kit 2022 v3 بلافاصله پایگاه‌های داده QuickBooks را برای Mac 2019–2022 را رمزگشایی می‌کند، پسوردها را از Dashlane password manager  برای Mac استخراج می‌کند، دامنه نسخه‌های پشتیبانی‌ شده Acronis را گسترش می‌دهد، بازیابی رمزعبور bcrypt را در GPU سرعت می‌بخشد و با جداولRainbow  ، 25 درصد سریع‌تر کار می‌کند.

بازیابی داده های حذف شده برای تصاویر APFS

برای ساده کردن پیکربندی رمزگشایی  FileVault /APFS، فرآیند راه اندازی دوباره طراحی شده است . ابتدا، نرم افزار حجم ها، حساب ها و گزینه های مربوطه را فهرست می کند ، تصویر حافظه ، اعتبار iCloud ، افزونه رمزگشایی T2 و موارد دیگر.

 

رمزگشایی از پایگاه داده های QuickBooks برای Mac 2022

Passware Kit 2022 v3 سریعاً QuickBooks برای Mac 2019–2022 پایگاه داده را رمزگشایی می کند. برای نسخه های ویندوز QuickBooks ، گزینه بازیابی رمزعبور در دسترس است.

افزایش سرعت GPU برای بازیابی رمز عبور bcrypt

بازیابی رمز عبور برای فایل‌های هش bcrypt (Blowfish) اکنون می‌تواند در پردازنده‌های گرافیکی تسریع شود . ( هر دو کارت NVIDIA و AMD

به روز رسانی بازیابی رمز عبور برای پشتیبان گیری Acronis

علاوه بر بازیابی رمز عبور برای فایل‌های پشتیبان Acronis  2016–2021، Passware Kit اکنون از نسخه‌های قبلی Acronis، یعنی 2010 تا 2016، با پسوند فایل *.TIB پشتیبانی می‌کند. بازیابی رمز عبور را می توان در پردازنده های گرافیکی NVIDIA و AMD تسریع کرد و به سرعت بیش از 2,600,000 رمز عبور در ثانیه برای فایل Acronis 2016 در AMD 6900 XT می رسد. روند بازیابی رمز عبور برای فایل های Acronis اکنون پایدارتراست و سریعتر از همیشه شروع می شود.

بازیابی رمز عبور برای Dashlane برای مک

Passware Kit 2022 v3 پشتیبانی از Dashlane را در macOS اضافه می کند ، رمز عبور اصلی را بازیابی می کند و سوابق را از پایگاه داده برنامه استخراج می کند. بسته به تنظیمات Dashlane و الگوریتم رمزگذاری، می‌تواند از شتاب GPU برای بازیابی رمزاصلی استفاده کند.

حمله Passware Rainbow Tables بهبود یافته است طوری که فایل های MS Office را تا نسخه 2003 و هش های Windows NTLM را رمزگشایی می کند، اکنون از جداولRainbow  ترکیبی پشتیبانی می کند ، همچنین جداول RTI2 را 25 درصد سریعتر از قبل پردازش می کند و فرآیند رمزگشایی را در عرض چند دقیقه تکمیل می کند.

برای بهبود رابط کاربری در تب “Passwords Found” اکنون یک گزینه “View attack” در کنار رمز عبور بازیابی شده وجود دارد که تنظیمات حمله موفقیت آمیز که رمزعبور را پیدا کرده است نمایش می دهد. این تنظیمات را می توان صادر کرد و روی سایر موارد محافظت شده با رمزعبوراعمال کرد.

اکنون فهرست لغت نامه ها با بخش های جداگانه برای لیست های کلمات داخلی و سفارشی با وضوح بیشتری نمایش داده می شود و در نهایت اینکه تمامی نسخه های Passware Kit برای راه اندازی سریعتر بهینه شده اند.